Kaunatas pagasts


Go to content

Aktualitātes

Kā pasakā…

Highslide JSDiemžēl vai par prieku pamatskolas beidzējiem satraucošais Highslide JSeksāmenu laiks ir pagājis garām. Covid-19 ir ienesis savas izmaiņas un korekcijas, taču izlaidums, lai arī citādāk nekā ierasts, tomēr Kaunatas vidusskolā notika. Šogad durvis uz lielo pasauli vēruši 20 devīto klašu absolventi.

13. jūnijā uz svinīgo pasākumu aktu zālē pulcējās 9. klašu absolventi un viņu vecāki. Klātesošie nokļuva pasakā, kas veda cauri bērnības atmiņām, pirmajām skolas gaitām, cauri Lasīšanas un Rakstīšanas džungļiem, Matemātikas upēm un Dabaszinību kalniem, lika atcerēties jaukākos skolas mirkļus, pirmos draugus un skolotājus.  

Gaviļniekus uzrunāja gan skolas direktore Alīna Gendele, gan Kaunatas pagasta pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs, gan klases Highslide JSaudzinātājas skolotāja Solvita Meļničenko un Aleksandra Highslide JSČuhnova, sakot uzmundrinošus vēlējumus turpmākajam ceļam, un absolventi saņēma  apliecības par pamatizglītības iegūšanu.

Absolventi savā sveicienā vērtēja deviņus pamatskolas gadus, pateicās skolai par dotajām zināšanām un saviem vecākiem par rūpēm, atbalstu un palīdzību. Ļoti sirsnīgi vārdi izskanēja arī no vecāku puses.

Visus klātesošos priecēja Kaspars Bačkurs ar klavierspēli, Jolanta Gaveika ar saksofona skaņām un Viktorija Kozlovska no Ludzas Bērnu un jauniešu centra ar savām dziesmām (skolotāja Lolita Greitāne).

Sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī un pulcēšanās ierobežojumiem mājās palika draugi, radi un arī skolotāji, taču tas nemazināja svētku noskaņu, gluži otrādi, piedeva mīļuma, nesteidzības un tuvības notiņu. It kā sapnī no pasakas, taču dzīve jau arī ir pasaka, tiesa gan, ar vienu nosacījumu: ja tajā lūkojamies ar redzīgām acīm, gaišu un kritisku prātu!

Lai krāsaina vasara! Lai piepildās izvirzītie mērķi, lai veiksmīgs nākamais posms izgītošanās ceļā!

Kaunatas vidusskolas skolotāja Regīna Katkovska.

Nākamo pirmklasnieku tikšanās ar skolu.

Highslide JSKatru gadu Kaunatas vidusskola aicina sešgadniekus uz pirmoHighslide JS tikšanos ar skolu. Šogad nākamie pirmklasnieki un viņu vecāki skolā viesojās trešdien, 10.jūnijā.  Mazos un lielos ciemiņus ar skanīgu zvaniņu rokā sagaidīja gādīgā skolas direktore Alīna Gendele un smaidīgā skolotāja Velta Podvinska.

Direktore aicināja vecākus uz sarunu skolas stadionā. Kamēr vecāki uzklausīja informāciju par darba organizāciju 1.klasē, tikmēr bērni iepazinās ar skolotāju, kura bija sagatavojusi aizraujošu nodarbību  savas klases telpā. Protams, bērnos satraukumu radīja jaunais un nezināmais, dažam noritēja silta asariņa pār vaidziņu, bet skolotāja Velta ļoti labi tika galā ar šo problēmu, mazināja uztraukumu un rosināja aktīvi piedalīties darbā. Sekoja ekskursija pa skolu. Nodarbība beidzās sporta laukumā ar  rotaļu “Pa zaļu birzi staigāju”, katrs bērns meklēja sev draudziņu un šoreiz tas bija viņa vecāks.

Mazie bija aktīvi un viņu acīs staroja prieks! Tas nozīmē, ka bērniem patika un iepazīšanās ar skolu bija izdevusies!

Paldies vecākiem, ka izvēlējās mūsu skolu! Jauku vasaru! Ar prieku un nepacietību gaidīsim jūs savā saimē septembrī!

Kaunatas vidusskolas skolotāja Regīna Katkovska.

Foto Alīna Gendele.

Pages  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 


Back to content | Back to main menu