Kaunatas vidusskola


Go to content

Aktualitātes

Dārza svētki Kaunatas vidusskolā

Highslide JSKatras skolas mācību gada noslēgums ir ne tik daudz Highslide JS31.maijs, bet gan izlaidums jūnijā, kad ir pats ziedu trakums: līksmo peonijas, lepni izšaujas dažādu krāsu īrisi, sazied tik daudzās krāsās puķu dobes, ka pat apjūc šajā krāsu dullumā! Jau sāk smaržot jāņuzāles, kad Kaunatas vidusskolā katru gadu 12.klase iziet no skolas, lai atgrieztos tur kā absolventi…Vecāku acuraugs, skolotāju lepnums, pagasta vārda daudzinātājs – absolvents, kas ir kā pilns fotoalbums no 1.klases 1.septembra līdz 12.klases izlaiduma valsim.

Šogad Kaunatas vidusskolas aktu zālē valdīja dārza svētku noskaņa, ko atklāja direktore Alīna Gendele un Kaunatas pagasta pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs, un Highslide JS15 jaunieši, mirdzošām acīm un satraukumā pukstošām Highslide JSsirdīm. Tā kā gaviļnieki nevēlējās šajā saviļņojošajā brīdī būt bez audzinātājas Marijas Mukānes, tad viņa ieradās uz divriteņa, pilnībā pieskaņojoties brīvdabas gaisotnei. Svinīgo gaisotni, saņemot apliecinājumus par vidusskolas beigšanu, lieliski papildināja dejotāju sniegumi un dziesmas, ko bija sagatavojuši palicēji un stafetes pārņēmēji – 11.klase. Īpaši tika atzīmēti aktīvie un sekmīgie – Rihards Antonovs, Armands Prančs, Anastasija Čonka, Sanita Kuzminska, Maksims Ameļčenkovs, Žanis Kilaitis un Ņiķita Bašmakovs -, kā arī Toni Anželo Fernandes, kurš saņēma arī vēstuli no MK prezidenta un vienreizēju stipendiju un kurš tika izvirzīts parakstīties skolas Zelta grāmatā.

Norima satraukums, puķes atrada savu vietu absolventu rokās, noklusa čalas skolā, tikai Laika vecis lēnām gāja pa gaiteņiem un priecājās, ka rudenī tos atkal pildīs bērnu smiekli, joki, valdīs kņada un skanēs skolas zvans, atkal visus aicinot uz mācību stundu.


Pages  1  2 


Back to content Back to main menu