Kaunatas vidusskola


Go to content

Aktualitātes

Naktī no 1949. gada 24. uz 25. martu daudzās Latvijas sētās ļaudis no miega modināja šauteņu laižu vai smagu zābaku sitieni durvīs. Bruņotie atnācēji – padomju Valsts drošības ministrijas iekšējā karaspēka zaldāti un virsnieki, arī vietējie padomju aktīvisti – paziņoja, ka mājiniekiem dotas divas stundas laika, lai savāktu mantas ceļam uz lielās padomju dzimtenes austrumu apgabaliem. Turp viņi tika pārcelti speciāli nometināto statusā bez tiesībām jebkad atgriezties dzimtenē.


Highslide JSASV vēstniecība izsludina pieteikšanos Fulbright T.E.A. (Teaching Excellence and Achievement) programmai skolotājiem.

TEA programmas ietvaros skolotājiem būs iespēja piedalīties 6 nedēļu apmācības kursos ASV 2019. gada pavasarī vai rudenī. Programmas gaitā skolotāji pilnveidos savas mācīšanas prasmes, apgūs jaunākās iemaņas mācīšanā un darbam klasē, attīstīs vadības iemaņas un iepazīties ar jaunāko tehnoloģiju izmantošanu pedagoģiskajā darbā, kā arī dalīties pieredzē ar citu valstu kolēģiem. Šie kursi ietver arī 40 stundu praksi ASV skolās un  dažādu ASV pilsētu apmeklēšanu.

TEA programmai aicinām pieteikties vidusskolas līmeņa pilna laika skolotājus ar vismaz piecus gadu pieredzi, kuri māca angļu valodu kā svešvalodu, sabiedrības mācību, matemātiku kā arī eksaktās zinātnes, tostarp speciālās izglītības skolotājus šajos mācību priekšmetos.

Pieteikšanās beigu termiņš 2018. gada 16. aprīlis.

Pieteikšanās anketas un sīkāka informācija par programmu ir pieejama šeit

 https://lv.usembassy.gov/education-culture/tea-program/


Highslide JSLatgales reģiona biznesa spēle Highslide JS“Ceļš uz bagātību”

23.februārī norisinājās Latgales reģiona biznesa spēle “Ceļš uz bagātību”. Šo spēli organizēja projekts “Esi Līderis!”, kurā Kaunatas vidusskolas skolēni  piedalās jau divus gadus. Uz biznesa spēli arī braucām jau otro gadu. Šogad Latgales reģiona biznesa spēle notika Jēkabpilī, Jēkabpils sporta namā. No mūsu skolas piedalījās četras komandas. ''Džindžeri'' -Toni Anželo Fernandes,Sanita Kuzminska ,‘’Surikāti” – Ērika Peļņa, Inguss Sutins, “Komanda A” – Žanis Kilaitis , Maksims Ameļčenkovs, ''Optimistes''- Diāna Vasiļjeva, Laila Pavlovska, Egita Ūdre. Pavisam piedalījās 17 komandas no visas Highslide JSLatgales. Komandu uzdevums bija sagatavot komandas prezentāciju: komandas nosaukums un devīze. Biznesa spēles tēma bija saistīta ar sportu. Komandām vajadzēja iztēloties, ka viņi ir basketbola sporta klubu menedžeri. Menedžeru uzdevums ir iepirkt sportistus ar lielāku reitingu un gūt lielākus ienākumus, spēlējot spēles savā starpā. Šajā spēlē daudz ko noteica stratēģija un veiksme. Sīvā cīņā starp 17 komandām 3.vietu ieguva Kaunatas vidusskolas komanda ‘’Surikāti” un saņēma ceļazīmi uz finālu Rīgā 23.martā, kur cīnīsies ar deviņām komandām par uzvaru. Spēle bija ļoti aizraujoša un interesanta.

Ērika Peļna, projeka “Esi Līderis!” dalībniece.


Februāra tradīcijas Kaunatas vidusskolā

Highslide JSKaunatas vidusskolas skolēni jau zina, ka ziemas vidū viņus Highslide JSgaida divi svētki: Meteņu svinēšana un Valentīna diena. Šogad Valentīna diena sakrita arī ar Pelnu dienu. Tā nu 13.februārī sākumskolas skolēnus rīta pusē gaidīja izbraucieni ar zirgu pajūgu, ko nodrošināja „Rudo kumeļu pauguri”. Mazos sajūsmināja gan jautrais brauciens pa sniegu, ar ko šogad ziema neskopojas, gan arī paši zirgi.

Pēcpusdienā ārā devās visi uz stadionu, kur notika Meteņu rituāls: gan slikto darbiņu sadedzināšana, gan rotaļas ap ugunskuru, gan masku gājiens. Skanēja mūzika, un tās pavadībā varēja našķoties gan ar tradicionālajām pankūkām, ko bija izcepušas skolas pavārītes, gan aizdarīt ar ievārījumiem, ko bija sarūpējuši vasarā skolēni.

Arī nākošajā dienā skolēnu ikdienu rotāja kaut kas neparasts: šogad tas bija Mīlestības koks, pie kura bija izveidots fotostūrītis un izvietoti arī skolēnu darbi Sirsniņdienai. Tradicionāli darbojās Valentīndienas pasts, tāpēc virmoja daudz pozitīvu emociju.


Highslide JSEnija Kuzminska Prāgā!

Rēzeknes novada un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas pūtēju orķestrim 2018.gads iesācies ļoti veiksmīgi – starptautiskā konkursā Prāgā savā kategorijā iegūts zelta diploms. Festivāls MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DECHOVÝCH HUDEB PRAHA 2018 16.-17. februārī norisinājās jau 20. gadu. Šogad konkursā piedalījās 14 orķestri no Čehijas, Austrijas, Ungārijas, Vācijas, Itālijas. Komisija atzinīgi novērtēja orķestra muzikalitāti un tehnisko sniegumu. Orķestra sastāvā ir arī Kaunatas vidusskolas 9.a klases skolniece Enija Kuzminska.


Iestājoties aukstajam laikam, aktuāls kļūst jautājums, kādos laika apstākļos skolēni drīkst neapmeklēt skolu.

27.12.2002. Ministru kabineta noteikumi Nr. 610 paredz, ka 1. – 6. klašu (no 7 līdz 12 gadus veci) bērni skolu var neapmeklēt, ja temperatūra ārā ir – 20 grādi pēc Celsija, savukārt 7. – 12. klašu (no 13 gadiem un vecāki) audzēkņi uz skolu var neiet, ja temperatūra ir – 25 grādi un vairāk pēc Celsija


Kaunatas sporta halle nosiltināta!

Highslide JSKaunatas sporta halle tiek nemitīgi noslogota, jo skolēni unHighslide JS pagasta iedzīvotāji labprāt pavada brīvo laiku, nodarbojoties ar sportiskām aktivitātēm gan mācību stundu laikā, gan arī darbdienu vakaros. Tomēr janvārī bija uz laiku jāatceļ šī nodarbe, jo zālē notika siltināšanas darbi, ko sponsorēja SIA „ITERA Latvija”, valdes priekšsēdētājs Juris Savickis. Kaunatas vidusskolas sporta halles siltināšanas darbu veikšanai tika piešķirti 5354 eiro.

Nu jau sportotāji ir atgriezušies telpās un apgalvo, ka ir ievērojami uzlabojumi siltuma ziņā: 15 grādu vietā ir 19. Tādējādi tiek nodrošināta veselīga vide. Paldies sponsoram!Rēzeknes novada

Jaunatnes gada balva 2017

Zināmi Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvas 2017 nominanti, balva tiks pasniegta 23.februārī.

Nominantu vidū ir Kaunatas vidusskolas 10. klases skolēns Inguss Sutins- Gada skolēns ,

 12. klases skolēni Kaspars Potašovs, Liāna Zeltiņa- Gada jaunais sportists,

9.b klases skolniece Sandra Jakubenoka- Gada brīvprātīgais.


Award Kaunatas vidusskolā

Highslide JSEdinburgas hercoga starptautiskā jauniešu pašaudzināšanas programma Award ir iespēja ikvienam jaunietim vecumā no 14 līdz 24 gadiem līdzsvarotā veidā attīstīt savu prātu, ķermeni un garu.

Jaunietim, kurš vēlas iegūt bronzas, sudraba vai zelta līmeņa Edinburgas hercoga starptautisko apbalvojumu (The Duke of Edinburgh’s International Award), jāsasniedz četri paša izvirzītie programmas Award jomu mērķi. Pildot individuālo programmu, kurā ietilpst fiziskās sagatavotības uzlabošana, kādas prasmes apgūšana, brīvprātīgā darba veikšana un došanās piedzīvojumu ceļojumā, jaunietis var izzināt un saprast sevi, atklāt vai pilnveidot savus talantus, pārvarēt savas bailes un trūkumus, apzināties savas stiprās puses, iemācīties sadarboties ar citiem un palīdzēt līdzcilvēkiem.

Jaunietim viņa pašizaugsmes ceļā palīdz īpaši apmācīts un sertificēts Award vadītājs, jomu treneri, piedzīvojumu ceļojumu uzraugi un novērtētāji. Kopš 2018.gada 31.janvāra arī Kaunatas vidusskolā Award vadītāja sertifikāts ir skolotājām Inārai Paramonovai un Ingrīdai Ūzulānei, kuras apmeklēja Award un VISC organizētos kursus Rēzeknē 30.-31.janvārim. Kursu  ietvaros tika iepazīta programmas Award struktūra, vēsture un pamatprincipi. Nodarbības vadīja Valsts izglītības satura centra Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā eksperte, programmas Award nacionālā koordinatore Latvijā Katrīna Sprudzāne, kura arī pati ir savulaik ieguvusi visus trīs Award apbalvojumus. Nodarbības bija ļoti intensīvas un piesātinātas 2 dienas 9.00 – 17.00. Kursu dalībniekiem bija iespēja ne tikai iepazīt programmas Award teorētisko pamatojumu, bet arī praktiski iepazīt, kas jādara tās dalībniekiem. Kursu noslēgumā bija iespēja arī tikties ar programmas Award zelta līmeņa dalībniecēm – 5.vsk.12.klases skolniecēm Simonu un Aneti.

Tā kā Kaunatas vidusskolā mācās daudz aktīvu un enerģisku jauniešu, tad skolotājas Ināra un Ingrīda, kā arī skolas vadība cer uz veiksmīgu sadarbību, jo pēc līguma noslēgšanas ar VISC uz 5 gadiem, būs iespēja izmēģināt spēkus šajā pašdiciplinēšanas un pašaudzināšanas programmā.


Paaudžu sasaukšanās Kaunatas vidusskolā

Highslide JSKad Jaunais gads sagaidīts pēc visiem kalendāriem, Highslide JSvar aut kājas uz Absolventu salidojumu, kas Kaunatā tradicionāli notiek pirmajā februāra sestdienā. Šogad pasākuma devīze bija „Paaudžu sasaukšanās”.

Pēc absolventu ekskursijām pa skolas gaiteņiem, iepazīstoties ar atjaunotajiem kabinetiem, iepazīstoties ar novadpētniecības darbnīcas ekspozīcijām, priecājoties par jaunajām tehnoloģijām, vakara svinīgo daļu atklāja divu paaudžu vadītāji: Toni Anželo ar Dainu Kudravsku – topošie absolventi - un Ēriks Silovs ar Antoņinu Gaveiku – jau esošie absolventi. Ciemiņus skolā sveica direktore Alīna Gendele ar uzrunu, kā arī pašvaldības priekšsēdētājs Sergejs Bašmakovs (arī vidusskolas absolvents) apsveica skolu un skolotāju kolektīvu, kā arī uzstājās skolēnu radošie kolektīvi. Absolventi varēja vērot, kā turpinās tautas tradīcijas gan tautiskajā dejā, gan dziesmā, gan arī jaunākas Highslide JSvēsmas – gotu dejas izpildījumu. Klātesošos priecēja Highslide JSarī nesen izveidotās skolēnu vokālās grupas sniegums. Arī absolventiem tika dots vārds – „brīvais mikrofons”, lai varētu kavēties spilgtākajās skolas atmiņās, salīdzināt, kā ir mainījušies laiki (piemēram, Staņislava Viša atmiņās, kurš ir 1960.gada absolvents). Daudzi izmantoja šo iespēju, lai pateiktu „Paldies!” skolai par sniegto ceļamaizi un skolotājiem par sniegto atbalstu, kā arī novēlētu skolai un tās kolektīvam izaugsmi un tradīciju turpināšanu. Noslēgumā visi vienojās, dziedot skolas himnu.

Pēc oficiālās daļās pasākums turpinājās Kaunatas TN, kur absolventiem spēlēja „Dvinskas muzikanti”. Kopīgās dejās, sarunās un atmiņās absolventi kārtējo reizi apliecināja tradīciju spēku.


Apsveicam!

Konkursa :

Biznesa spēles Latgales reģiona pusfināla

3.vietas ieguvējus

Ēriku Peļņu, Ingusu Sutinu

Projekta “Esi līderis” vadītājas: 

 Irēnu  Selivončiku,Mariju Mukāni

Rēzeknes un Viļānu novadu sacensību “Drošie, veiklie”

2.vietas ieguvējus:

R.Abajevu, R.Beinaroviču, M.Mihejevu, N.Kiselevski, S.Leiņu, S.Daniloviču, M.-V.Hočevu, L.Batarevsku, A.Ogorodnikovu

Skolotāju: E.Astiču


Kaunatas vidusskolas funkcionālās vides atjaunošana

Highslide JSDarba vidē cilvēks pavada apmēram 35% no savas dzīves,Highslide JS tāpēc ir būtiski, lai būtu iespēja strādāt ne tikai funkcionālā, bet arī estētiskā vidē atbilstoši laikam. Viens no vides elementiem ir mēbeles. Tā kā to izturība un funkcionalitāte ir ilggadīga, tad interjera maiņa skolā ir svarīgs pavērsiens gan skolotāju, gan arī skolēnu darba ritmā. Līdz ar mūsdienīgu interjera priekšmetu ienākšanu kabinetos mainās ne tikai darba vides estētiskais veidols, bet arī ir vērojama būtiska tuvināšanās mūsdienīgam interjeram.

Iepriekšējos gados ar jaunām sekcijām, skolēnu galdiem un krēsliem un mūsdienīgu aparatūru tika aprīkoti dabaszinību kabineti, bet šajā mācību gadā nomainītas Highslide JSmēbeles  vēl 9 kabinetos Highslide JS(vēstures, latviešu valodas kabinetos, krievu valodas, mūzikas un visos sākumskolas kabinetos). Tāpat tika nomainīti arī skolēnu galdi 4 kabinetos. Pilnībā nokomplektēts ar mēbelēm un pārvietots uz atbilstošāku telpu tika arī vizuālās mākslas kabinets. Tika nomainīts arī grīdas segums vienā kabinetā.

Šobrīd ļoti aktuāls izziņas avots ir internets, tāpēc papildus ar projektoriem tika aprīkoti vēl 4 kabineti, tādējādi jau 9 kabinetos ir iespējams gan kopā ar skolēniem izmantot uzdevumi.lv sniegtās iespējas, gan skatīties skolēnu sagatavotās prezentācijas, gan sniegt skolēniem ilustratīvāku mācību materiāla atspoguļojumu. Noveco arī tāfeles, tāpēc 5 kabinetos tika uzstādītas jaunas.

Tagad Kaunatas vidusskolas skolēni, ieejot kabinetos, apgūst mācības estētiski pievilcīgā un mūsdienīgā vidē.


Highslide JSDRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA FONDA SKOLU REITINGS

Nominācija: KOPVĒRTĒJUMS

25 labākās skolas

Lauku vidusskolas

1   Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola  7.067 
2   Babītes vidusskola  6.690 
3   Špoģu vidusskola  6.684 
4   Pilsrundāles vidusskola  6.564 
5   Andreja Upīša Skrīveru vidusskola  6.555 
6   Ugāles vidusskola  6.351 
7   Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola  6.344 
8   Salienas vidusskola  6.225 
9   Vaboles vidusskola  6.223 
10   Suntažu vidusskola  6.211 
11   Ezernieku vidusskola 6.183
12   Rudzātu vidusskola 6.139
13   Mārupes vidusskola  6.138 
14   Augstkalnes vidusskola  6.090 
15   Kaunatas vidusskola  6.089 
16   Ķekavas vidusskola  6.046 
17   Zvejniekciema vidusskola  5.995 
18   Uzvaras vidusskola  5.952 
19   Jaunpils vidusskola  5.946 
20   Ādažu vidusskola  5.915 
21   Salas vidusskola  5.869 
22   Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa vidusskola  5.847 
23   Jumpravas vidusskola  5.757 
24   Nītaures vidusskola  5.693 
25   Aglonas vidusskola  5.631 
 


Skolēnu autobusa maršruts Nr. 8-1 Kaunata – Rogs – Bukateņi – Dubuļi – Bukateņi – Rogs – Kaunata

1.reiss            

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

07:40

Rogs

07:44

Bukateņi

07:46

Dubuļi

07:55

Bukateņi

08:04

Rogs

08:06

Kaunata

08:10

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

 Otrdien

 Trešdien

 Piektdien

Atiešanas laiks

Pirmdien

Ceturtdien

Kaunata Rāznas iela 17

16:00

15:30

Rogs

16:04

15:34

Bukateņi

16:06

15:36

Dubuļi

16:15

15:45

Bukateņi

16:24

15:54

Rogs

16:26

15:56

Kaunata

16:30

16:00

 


Skolēnu autobusa maršruts Nr. 8-2 Kaunata – Malukšta – Škarjabi – Lipuški – Škarjabi - Malukšta – Kaunata

1.reiss                               

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

08:10

Malukšta

08:20

Škrjabi

08:23

Lipuški

08:25

Škrjabi

08:27

Malukšta

08:30

Kaunata

08:40

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

15:30

Malukšta

15:40

Škrjabi

15:43

Lipuški

15:45

Škrjabi

15:47

Malukšta

15:50

Kaunata

16:00


Skolēnu autobusa maršruts Nr.8-4

 Kaunata – Jaunsloboda – Skarbovka – Leiņi – Matuļi – Leiņi – Matuļi – Siļvestrina – Pakalni - Rundēni – Silvestrina – Matuļi – Leiņi - Skarbovka – Jaunsloboda – Kaunata

1.reiss           

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

07:35

Jaunsloboda

07:38

Skarbovka

07:40

Leiņi

07:42

Matuļi

07:47

Silvestrina

07:51

Pakalni

07:59

Rundēni

08:10

Silvestrina

08:25

Matuļi

08:29

Leiņi

08:33

Skarbovka

08:35

Jaunsloboda

08:37

Kaunata

08:40

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Otrdien

Trešdien

Piektdien

Atiešanas laiks

Pirmdien

Ceturtdien

Kaunata Rāznas iela 17

15:30

16:00

Jaunsloboda

15:33

16:03

Skarbovka

15:35

16:05

Leiņi

15:37

16:07

Matuļi

15:42

16:54

Silvestrina

15:46

16:16

Rundēni

16:01

16:31

Pakalni

16:12

16:42

Silvestrina

16:20

16:50

Matuļi

16:24

16:54

Leiņi

16:28

16:58

Skarbovka

16:30

17:00

Jaunsloboda

16:32

17:02

Kaunata

16:35

17:05


Griškānu pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruta

„Rēzekne - Rēzekne(ziemeļu raj.) – Janopole - Rēzekne -  Sprūževa – Ratnieki - Stoļerova- Sprūževa-Rēzekne”    autobusa kustības  grafiks

1.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Rēzekne Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

7.20

Rēzekne, Liepu iela

7.22

Rēzekne, Zilupes iela

7.25

Rēzekne, Jupatovkas iela

7.26

Rēzekne, Stacijas iela

7.27

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja

7.28

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 174a DUS Viada(pietura)

7.30

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 119b (pietura)

7.33

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 103 Hesburger (pietura)

7.36

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 61 Hotel REZEKNE (pietura)

7.40

Rēzekne, F.Varslavāna iela

7.42

Rēzekne, Kr.Barona iela

7.44

Janapoles stāvlaukums (pietura)

7.50-8.00

Staroščiki (pietura)

8.03

Zivju bāze (pietura)

8.06

Rēzekne, Kr.Barona iela

8.07

Rēzekne, Ludzas iela

8.10

Rēzekne, Rēznas iela

8.11

Rēzekne, Meža iela

8.12

Sprūževa, Parka iela,Griškānu PII

8.20

Sprūževa (pietura), centrālā iela

8.21

Jerošķina (pietura)

8.27

Rozeļmuiža

8.29

Ratnieki (pietura)

8.33

Stoļerova, Rēzeknes iela

8.38

(Rēznas pamatskola)

8.40

Sprūževa

9.00

Rēzekne, Meža iela

9.07

Rēzekne, Rēznas iela

9.08

Rēzekne, Liepu iela

9.09

Rēzekne Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

9.10

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Rēzekne Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

15.30

Rēzekne, Liepu iela

15.31

Rēzekne, Rēznas iela

15.32

Rēzekne, Meža iela

15.33

Sprūževa

15.40

(Rēznas pamatskola)

15.55

Stoļerova, Rēzeknes iela

15.53

Rozeļmuiža

16.03

Jerošķina (pietura)

16.08

Sprūževa (pietura), centrālā iela

16.14

Sprūževa, Parka iela,Griškānu PII

16.15

Rēzekne, Meža iela

16.19

Rēzekne, Rēznas iela

16.20

Rēzekne, Ludzas iela

16.21

Rēzekne, Kr.Barona iela

16.23

Zivju bāze (pietura)

16.24

Staroščiki (pietura)

16.27

Janapoles stāvlaukums (pietura)

16.30

Staroščiki (pietura)

16.33

Zivju bāze (pietura)

16.36

Rēzekne, Kr.Barona iela

16.37

Rēzekne, F.Varslavāna iela

16.39

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 61 Hotel REZEKNE (pietura)

16.41

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 103 Hesburger (pietura)

16.47

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 119b (pietura)

16.50

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 174a DUS Viada(pietura)

16.55

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja

16.57

Rēzekne, Stacijas iela

16.58

Rēzekne, Jupatovkas iela

16.59

Rēzekne, Zilupes iela

17.01

Rēzekne, Liepu iela

17.03

Rēzekne, Rožu iela 9 (autobusa stāvvieta)

17.05

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr.3-1 „Ratnieki - Sprukti - Stoļerova - Rozeļmuiža - Ratnieki”

1.reiss

2.reiss

Maršruta apraksts

(skolēnu uzņemšanas vietas laiks)

Maršruta

garums

ilgums

Ratnieki                7:20

Sprukti                  7:30

Stoļerova              7:40

Rozeļmuiža          7:45

Ratnieki                7:50

21 km

40 min.

Maršruta apraksts

(skolēnu uzņemšanas vietas laiks)

Maršruta

garums

ilgums

Ratnieki                14:40

Rozeļmuiža          14:45

Stoļerova              15:00

Sprukti                  15:10

Ratnieki                15:20

21 km

40 min.

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu maršruts Nr. 3-2 „Ratnieki-Janapole-Čornaja-Kaunata-Čornaja-Balbiši-Ratnieki”

1.reiss

2.reiss

Maršruta apraksts

(skolēnu uzņemšanas vietas un laiks)

Maršruta

garums

ilgums

Ratnieki                  7:50

Janapole                8:00

Čornaja                  8:15

Kaunata                 8:35

Čornaja                 8:50

Ratnieki                 9:10

56 km

1 st.

20 min.

Maršruta apraksts (skolēnu

uzņemšanas vietas un laiks)

Maršruta

garums

ilgums

Ratnieki                15:20

Čornaja                 15:30

Kaunata                16:00

Čornaja                 16:25

Janapole                16:40

Ratnieki                16:50

56 km

1 st.

25 min.

Skolēnu autobusa maršruts Kaunata – Lipuški – Maltas mūzikas skola – Lipuški - Dubuļi – Kaunata

Maršruts

Atiešanas laiks

Kaunata Rāznas iela 17

14:15

Lipuški

14:30

Malta

14:50 (pienāk)

Malta

18:35 (atiet)

Lipuški

18:55

Dubuļi

19:20

Kaunata

19:35

 


Back to content | Back to main menu