Kaunatas pagasts


Go to content

Kaunatas vidusskolas mājas lapa

Kaunatas vidusskola atrodas Latgalē, Rēzeknes novadā. Tas ir Latgales augstienes centrā, ļoti gleznainā vietā. Mums apkārt Rāznas ezers, Lielais Liepukalns, gleznaini meži,   pauguri, purvi, mums apkārt ezeri. Turpat pie skolas atrodas piemiņas akmens "Kaunatiešiem - represiju upuriem" un Brāļu kapi.
Lai iepazītu Kaunatas vidusskolu, vispirms ir jādzird stārķu  pāra klabināšana uz skolas jumta, jāredz tūju dzīvīgais zaļums skolas pagalmā un jājūt skolēnu rosība gaiteņos... Lai iepazītos ar Kaunatas vidusskolu, ir jāredz audzēkņu panākumi mācībās, sportā, mūzikā, olimpiādēs, kas ir skolotāju pūļu atdeves rezultāts... Lai saprastu Kaunatas vidusskolu, ir jāieskatās Rāznas dziļuma zilmē, jāpalūkojas Liepu kalna horizontos un jāsajūt akmens dvēseles siltums...

Skolas vīzija: Skola, kurā iegūst ne tikai vispusīgas zināšanas, bet iemācās arī domāt, darīt, sapņot, draudzēties un mīlēt. (pēc Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa teiktā)

Skolas misija: Caur sirdi uz sirdi aizdegt zvaigznes, kurām piemīt veselīga pašapziņa, cilvēciskās vērtības, patriotisms, radošums, spēja pieņemt lēmumus, uzņemties atbildību, nemitīgi pilnveidoties un rūpēties par savu tuvāko.


Back to content | Back to main menu