Zvanins


Go to content

Pasākumi

 

Bez svētkiem nedzīvosim –

Mums vajadzīgs ir prieks.

Lai sava ikdiena

Mums nekļūst ienaidnieks.

Bez svētkiem nedzīvosim,

Bez tiem viss drūms un tukšs.

Sev sirdī gaismu degsim

Un citam , lai nav tumšs. 

Bez svētkiem nedzīvosim-

Tie dzīvei spēku lies.

Ja svētkus sarīkosim

Tad svētkus svinēt ies.
       Laiks iet uz priekšu un Kaunatas P.I.I. ”Zvaniņš” svin savu 25 gadu jubileju. Tas ir laika posms, kad ir izaugusi paaudze, kura gāja šajā iestādē, bet tagad ved savus mazos ķiparus uz dārziņu, lai viņi varētu darboties, rotaļāties, dziedāt, spēlēt un apgūt jaunas prasmes. Te viņi atrod draugus ne tikai vienam gadam, bet daži arī visai dzīvei.
         Ir liels prieks strādāt ar vecākiem, kuru rūpējas par savām atvasēm, lai viņi katru dienu ietu uz iestādi tīri, kārtīgi un smaidīgi.
 

 Paši vecāki aktīvi piedalās vecāku sapulcēs, apmeklē pasākumus, palīdz ar idejām un praktiskām lietām.

Mūsu iestādē par tradīciju ir kļuvuši rudens ziedu un dārzeņu izstāde. Katru gadu mēs svinam Miķeļus, Mārtiņus, Lieldienas, kur caur dziesmām, dejām, teikām un ticējumiem bērni iepazīst tradīcijas, kas ir tuvas latviešu tautai. Jaunā gada pasākumos pie mums ciemos nāk labās Fejas, čaklie Rūķi, jautrie Klauni, strādīgā Pelnrušķīte dzīvespriecīgais Karlsons, niknā Pamāte, nejaukā Ragana – tie ir tēli, caur kuriem bērni iepazīst labo un slikto.

Katru gadu iestādē notiek Sporta svētki ģimenēm, kuri šogad pirmo reizi tiks rīkoti ziemas laikā , Māmiņu dienas , Vecvecāku pēcpusdienas , Latvijas dzimšanas dienas pasākumi un iestādes dzimšanas dienas svinības , kuras šogad atzīmējām ar torti un nelielu koncertu .

   Kaunatas P.I.I. „Zvaniņš” vadītāja – Sandra Viša

Mūsu izgaidītākie ciemiņi.

 Vecmāmiņ, vecmāmiņ, rūpju tev daudz,

 Vienmēr kāds tevi vien meklē un sauc.

 Vecmāmiņ, izvāri gardumu mums,

 Vectētiņ, pastāsti pasaku mums.

 

    Katru gadu Kaunatas P.I.I. „Zvaniņš” ir īpaša diena, jo pie mums ciemos nāk ciemiņi, kas arī ir īpaši. Tie ir mazo bērnu vectētiņi un vecmāmiņas. Kā katru gadu, arī šogad bērni ar nepacietību gaidīja savus mīļos, labos vecvecākus, kuri ar prieku, lepnumu un gandarījumu gaidīja ikvienu priekšnesumu, ko sniedza mazie draugi.

    Šogad pie bērniem un vecvecākiem ciemos bija ieradies senais draugs Karlsons un mazais puisītis, kurš pa šiem gadiem jau bija uzaudzis par lielu, staltu un kārtīgu puiku. Viņš kopā ar bērniem vecvecākiem dziedāja, dejoja, skaitīja dzejoļus.

    Katras grupas bērni vecvecākiem bija sarūpējuši mazas dāvaniņas – puķītes – no kreppapīra, salvetēm un krāsainā papīra, kas ar skolotāju palīdzību tika rūpīgi gatavotas.

    Pēc svētku koncerta, vecvecāki pie tējas tasītes brīvā gaisotnē pavadīja laiku runājot, dziedot un pat dažas dejot dejojot. Paldies viņiem par izteiktiem siltiem, labiem vārdiem gan koncerta vadītājiem, organizatoriem ,gan visam personālam. Gaidīsim dārgās un mīļās vecmāmiņas un vectētiņus arī nākošos gadus ciemos.

  Kaunatas P.I.I. „Zvaniņš” vadītāja – Sandra Viša

Back to content | Back to main menu