Kaunatas vidusskola


Go to content

Skolas laureāti

Kaunatas vidusskolā godina mācību gada laureātus

Maijs skolā ir ražas laiks, kad skolēni un pedagogi izvērtē savu darbu. Mūsu vidusskolā tas notiek tradicionālajā pasākumā “Kaunatas vidusskolas laureāts ”.

Godināšanas ceremonija notiek pagasta Tautas namā. Tajā aicināti piedalīties ne tikai pedagogi un skolēni, bet arī pagasta vadība,  vecāki. Tie ir īsti svētki, kas notiek sirsnīgi svinīgā gaisotnē. Šoreiz īpašs pārsteigums kaunatiešiem bija dziedošās Tihovsku ģimenes skanīgā uzstāšanās.

2017./2018. mācību gads mums ir bijis veiksmīgs. Skola ir akreditēta. Esam saņēmuši pozitīvu vērtējumu par padarīto un ieguvuši tiesības turpināt strādāt, mainoties līdzi laikam. Prieks par augstajiem sasniegumiem mācību olimpiādēs, sportā un dažādos konkursos. Tas ir pedagogu, skolēnu un vecāku kopīgā darba rezultāts.

Kopā trīs nominācijās Kaunatas vidusskolas laureāta 2018 nosaukumu ir ieguvuši 33 skolēni. 

Mācību darbā laureāta nosaukumu saņēma  7 skolēni, kuri godam ir pārstāvējuši skolu Rēzeknes un Highslide JSViļānu  novadu mācību priekšmetu olimpiādēs, izcīnot godalgotās vietas. Īpašu panākumu gads šoreiz ir  12. klases skolniecei Liānai Zeltiņai: Rēzeknes un Viļānu novada olimpiādēs divas pirmās vietas, viena otrā, viena trešā vieta un trīs atzinības. Liāna ir sagatavojusies un sekmīgi pārstāvējusi savu skolu un novadu divās Valsts olimpiādēs, kopā ar komandu baudījusi uzvaras prieku konkursā “Erudīts 2018” un ieguvusi otro vietu konkursā “Ar sirdi Rēzeknes novadā”, bez tam ir  plūktas uzvaras galda tenisa sacensībās valsts mērogā.

Laureāta nosaukumu mācību darbā ir godam nopelnījuši vairāki skolēni: Ilze Verpakovska, Toni Anželo Fernandes, Ērika Peļņa, Daniels Stepiņš, Justīne Kablanova, Līna Šlapakova.

Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu : Birutai Potašovai, Inārai Paramonovai , Jurim Klismetam, Žannai Kisterei, Vladislavam Kisterim, Oksanai Ščukina-Kilaitenei, Aijai Gribustei, Anitai Klismetei,  Ilonai Peļņai, Marijai Mukānei, Irēnai Selivončikai, Aleksandrai Čuhnovai.

Sporta dzīvē šogad vislabāk ir veicies galda tenisā, florbolā, volejbolā – kopā izcīnītas   22 godalgotās vHighslide JSietas. Esam 1. vietā  Rēzeknes un Viļānu novadu sporta spēlēs dažādās vecuma grupās  esam – florbolā, volejbolā, krosa stafetēs, galda tenisā . Latvijas mēroga sacensībās pārstāvējām Latgales reģionu florbolā. Galda tenisisti valsts mēroga sacensībās izcīnījuši  godalgotās vietas.

Kopvērtējumā Laureāta goda nosaukums piešķirts  14 skolēniem: Renāram Duļķevičam, Jānim  Višs, Jolantai Bačkurei, Radvilam  Abajevam, Jegoram Poskrjobiševam, Sabīnei Leiņa, Ivanam Sergejevam, Nikitam  Romanovskim, Oļegam Lukša, Vladislavam Uškānam, Vadimam Matisānam, Marinai Rusakovai, Naurim Katkovskim, Dainim Rusakovam. Par savu audzēkņu sasniegumiem ir priecīgi: Edgars Teivāns, Arnis Žogota, Eļa Astiča un Dainis Čudars.

Šajā mācību gadā izcils skolas sasniegums ir uzvara novada konkursā “Erudīts 2018”. Kaunatas skolēni apliecināja savas zināšanas un prasmi tās izmantot.

Ar lielu lepnumu saņēmām ziņu, ka projektā “Esi līderis” mūsējie -  Ērika Peļņa, Linda Keisele, Inguss Highslide JSSutins     ir ieguvuši  Līdera 2018 gada balvu. Kaunatas vārds godam izskanēja visā valstī.

Arī II vieta konkursā “Ar sirdi Rēzeknes novadā” ir vērā ņemams sasniegums. Protams, mūsu pagasta tradīciju popularizēšanā veiksmīgi darbojas folkloras kopa “Rāznaviņa”, kas ieguvusi vairākas 1. un 2.  vietas Latvijas un Ziemeļlatgales mēroga  pasākumos. Latvijas mēroga  konkursā : “Teci, teci valodiņa”  1.vieta  Enijai Kuzminskai un Kasparam Bačkuram. 3.klases skolniece Amanda Kudle izcīnīja3. vietu skatuves runas konkursā. Šajā nominācijā tika sumināti arī Daina Kudravska, Ieva Sutina, Ērika Ruhmane, Maria Vaļuma-Talkiu, Egita Ūdre, Sanita Kuzminska, Rihards Antonovs.

Skolotāji palīdzēja skolēniem gūt panākumus un tie  ir: Sandra Viša, Ingrīda Ūzulāne, Regīna Katkovska, Marija Mukāne un Irēna Selivončika.

Skolas laureātu 2018 atbalstīja uzņēmēji: PKS “Kaunata”, Rita un Viktors Tēraudi, Anatolijs Kozlovs, Pēteris Katkovskis, Viktors Leiņa,  Arnis Romans un biedrības " Rāznas nacionālā parka biedrība"  vadītāja Marija Rukmane – sirsnīgs paldies.

Paldies jums, skolēni un pedagogi, par sadarbību, par radošumu un uzņēmību. Paldies vecākiem par palīdzību un atbalstu! Paldies pašvaldībai par iespēju realizēt mūsu ieceres! Strādājam mūsu bērnu, tātad – nākotnes labā!

Mēs esam lepni par savu Kaunatas skolu. Arī turpmāk strādāsim tā, lai skolas vārds novadā un visā valstī tiktu allaž pieminēts ar cieņu.

Pasākuma noslēgumā visi kopā dziedājām “Celīs, bruoļ!” Celsimies, darīsim kopā, priecāsimies, sagaidot Latvijas simtgadi!

Kaunatas vidusskolas direktore Alīna Gendele


Sasniegumi sportā 2017./2018.mācību  gadā

Nr.

Vārds, uzvārds

Sasniegumi

1.

Renārs Duļķevičs

1. vietu Rēzeknes un Viļānu novadu skolu komandu sacensībās florbolā un volejbolā un individuāli izcīnīto 1. vietu vieglatlētikā. Par līdzdalību valsts mēroga sacensībās florbolā un uzvaru skrējienā „Rāzna –Mākoņkalns”.

2.

Jānis Višs

1.vietu Rēzeknes un Viļānu novadu skolu komandu sacensībās florbolā un līdzdalību valsts mēroga sacensībās florbolā

3.

Jolanta Bačkure

1.vietu Rēzeknes un Viļānu novadu skolu komandu sacensībās florbolā  un individuāli izcīnīto 1. vietu vieglatlētikā, par līdzdalību novada skolu florbola izlases komandā

4.

Radvils Abajevs

1.vietu Rēzeknes un Viļānu novadu skolu komandu sacensībās florbolā, 1. vietu krosa stafetēs, 2. vietu futbola sacensībās un 2. vietu „Drošie un veiklie” sacensībās.

5.

Jegors Podskrjobiševs

1.vietu Rēzeknes un Viļānu novadu skolu komandu sacensībās florbolā, 1. vietu krosa stafetēs, 2. vietu futbola sacensībās un 2. vietu „Drošie un veiklie” sacensībās.

6.

Sabīne Leiņa

1.vietu Rēzeknes un Viļānu novadu skolu komandu sacensībās Tautas bumbā, 1. vietu krosa stafetēs un 2. vietu „Drošie un veiklie” sacensībās.

7.

Ivans Sergejevs

1.vietu Rēzeknes un Viļānu novadu skolu komandu sacensībās florbolā  un volejbolā , par līdzdalību valsts mēroga sacensībās florbolā

8.

Nikita Romanovskis

1.vietu Rēzeknes un Viļānu novadu skolu komandu sacensībās florbolā  un volejbolā , par līdzdalību valsts mēroga sacensībās florbolā

9.

Oļegs Lukša

1.vietu Rēzeknes un Viļānu novadu skolu komandu sacensībās florbolā  un volejbolā , par līdzdalību valsts mēroga sacensībās florbolā

10.

Vladislavs Uškāns

1.vietu Rēzeknes un Viļānu novadu skolu komandu sacensībās florbolā  un volejbolā , par līdzdalību valsts mēroga sacensībās florbolā

11.

Liāna Zeltiņa

Latvijas Jaunatnes olimpiādes čempione galda tenisā meiteņu vienspēlēs.

Latvijas junioru čempionātā :

3.vieta individuālajās meiteņu vienspēlēs,

3.vieta meiteņu dubultspēlēs,

3.vieta jauktajās dubultspēlēs.

Latvijas klubu izlases galda tenisā dalībniece Krievijas kontinentālajā galda tenisa līgā.

Rēzeknes novada atklātās Jaunatnes galda tenisa līgas absolūtā uzvarētāja.

Rēzeknes novada čempione sieviešu vienspēlēs.

Rēzeknes novada skolu komandu čempionāta 1.vietas ieguvēja.

12

Dainis Rusakovs

Rēzeknes novada jaunatnes izlases dalībnieks.

Ar panākumiem startējis Latvijas jaunatnes čempionātā un Latvijas Stigas jaunatnes galda tenisā līgā.

Rēzeknes novada Jaunatnes galda tenisa līgas 2.vietas ieguvējs absolūtajā vērtējumā zēnu grupā.

Rēzeknes novada jaunatnes čempions.

Rēzeknes novada skolu komandu čempionāta 1.vietas ieguvējs.

Dagdas novada čempions pieaugušo konkurencē.

Krāslavas novada 1.vietas jauniešu konkurencē ieguvējs.

13.

Marina Rusakova

Rēzeknes novada skolu komandu čempionāta 1.vietas ieguvēja.

Rēzeknes novada Jaunatnes galda tenisa līgas 2.vietas ieguvēja absolūtajā vērtējumā meiteņu grupā.

14.

Nauris Katkovskis

Rēzeknes novada skolu komandu čempionāta 1.vietas ieguvējs

Rēzeknes novada Jaunatnes līgā atzīts par labāko novada spēlētāju jaunākajā zēnu grupā.

15.

Vadims Matisāns

Rēzeknes novada skolu komandu čempionāta 1.vietas ieguvējs.

16.

Rihards Antonovs

Rēzeknes novada skolu komandu čempionāta 1.vietas ieguvējs.


Back to content | Back to main menu